يکشنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٣ - 

 
1 2
 
به کودکان خود، خواندن برچسب های محصولات غذایی و انتخاب غذاهای کم چرب، کم نمک و کم شکر را بیاموزید *** نگهداری روغن مایع در ظروف شفاف و در پشت شیشه ی فروشگاه ها منجر به فساد سریع روغن می شود *** به منظور جلو گیری از تشکیل ترکیبات قلیا یی زیان آور بهتر است ، افزودن نمک به ماده غذایی پس از سرخ کردن انجام گیرد *** مصرف امعاء واحشاء ( دل، جگر، قلوه ) که حاوی مقدار زیادی چربی هستند را محدود کنید * مصرف پنیر پیتزا و پنیر خامه ای، که مقدار زیادی چربی دارند را محدود کنید
منو اصلی
اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4379
 بازدید امروز : 19
 کل بازدید : 13646151
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 2.90

صفحه اصلي > بسيج جامعه پزشكي >  مسابقه نامه ای به سردار 
 
 

نامه ای به سردار

 

 در راستای پاسداشت و انعکاس ارادت پرسنل این مرکز به مقام بی نظیر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، مرکز بهداشت شرق در نظر دارد مسابقه ی تحت عنوان "نامه ای به سردار" برگزار کند. این مسابقه شامل دو بخش می باشد.

بخش اول، دل نوشته های همکاران به سردار شهید سلیمانی است، که باید بصورت مکتوب و از طریق اتوماسیون تا مورخ 25/10/98 به ستاد(خانم محجوب) ارسال شود.

بخش دوم، شامل نقاشی فرزندان همکاران محترم با موضوعات شهادت، شهید قاسم سلیمانی، مقاومت، ایثار و هرموضوعی مرتبط با ارزشهای انقلاب اسلامی است، نقاشی ها باید تا مورخ 25/10/98 به ستاد(خانم محجوب) ارسال شود.         

به برگزیدگان  جوایزی اهدا می شود.

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - مرکز بهداشت شرق تهران
آدرس : تهران - میدان امامت - خیابان شهید جدیدی - خیابان ابوریحان
تلفن : 77430067 -77430048 - 021 فکس: 77430078
پست الکترونیک:SharghPr@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.